İLETİŞİM

Adres:

EGELİM KIZ YURDU
Kazım Dirik Mah.
259. Sok. No: 12
Özkanlar
Bornova / İZMİR
TÜRKİYE

E-Posta:

  • egelimkizyurdu@hotmail.com

Telefonlar:

  • +90 (232) 348 84 06
  • +90 (505) 254 23 31

Fax:

  • +90 (232) 348 84 06

Bize Ulaşın

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Eğer telefon numaranızı da yazarsanız tarafınıza en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır. Teşekkür ederiz.

ULAŞIM

İzmir Şehirlerarası OtobüsTerminali'nden;

Öğrencimiz İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde otobüsten indikten sonra eğer otobüs firmasının servisi var ise "Bornova Özkanlar" tarafına gelecek olan servisi kullanıp "Özkanlar Migros" önünde indikten sonra yolun karşısında bulunan "Özsüt" ün sağ yanındaki 233. Sokağa girip sokak bitiminden sola dönecek. 25 m yürüdükten sonra sağa, 230. Sokağa girip 50 m. kadar yürüyüp 259. Sokağa gelecek. Sağa döndüğünde 20 m. sonra sağda 12 numaradayız.

Eğer otobüs firmasının servisi yok ise Terminalin arka tarafından bulunan Kemalpaşa Caddesi üzerindeki "Otogar Durağı" na gelip oradan geçen "Osmangazi - Işıkkent" dolmuşuna binip "Bornova Özkanlar" da inilir. Sonrasında yukarıdaki tarif olduğu gibi takip edilir.İzmir Alsancak Şehirler Arası Tren Garı'ndan;

İzmir Alsancak Şehirler Arası Tren Garı'nda trenden indikten sonra garın çıkış kapısında Alsancak Stadyum'a doğru yürünür. Stadyum'a giden caddenin başında "Alsancak - Bornova - Evka3" dolmuşlarına binilip "Bornova Özkanlar" da inilir. Sonrasında yukarıdaki tarif olduğu gibi takip edilir.İzmir Adnan Menderes Hava Limanı'ndan;

İzmir Adnan Menderes Hava Limanı'ndan çıkış yaptığınızda çıkış kapısının hemen sağındaki otobüs durağından 250 numaralı İZULAŞ otobüsüne binilir. Bu otobüs sizi İzmir Şehirlerarası OtobüsTerminali'ne kadar getirecektir. Orada indikten sonra Terminalin arka tarafından bulunan Kemalpaşa Caddesi üzerindeki "Otogar Durağı" na gelip oradan geçen "Osmangazi - Işıkkent" dolmuşuna binip "Bornova Özkanlar" da inilir. Sonrasında yukarıdaki tarif olduğu gibi takip edilir.

Özel Aracınız ile geliyorsanız İzmir'e girerken tarafımızla +90 (505) 254 23 31 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.